Tantestület
Iskolavezetés:
Név: | Tantárgy | Osztályfőnökség |
Dr. Ferschné Várnai Tímea igazgató |
angol nyelv, orosz nyelv | |
Tóthné Grünceisz Mária |
biológia, földrajz | |
Riskó Zsófia |
magyar nyelv és irodalom, német nyelv | |
Novák Edith művészeti iskolai igazgatóhelyettes |
vizuális kultúra, művészeti iskola grafika-festészet tanszak |
Tanítók:
Koós Erika | Kiss Noémi | 1.a osztály |
Sütőné Ledniczky Valéria | Pápay Erika | 1.é osztály |
Szekeres Ágnes Andrea | Bangó Éva | 2.a osztály |
Kneifelné Laczkó Krisztina | Linczerné Büki Gyöngyvér Boróka | 2.é osztály |
Fisliné Csörnyei Krisztina | Kovácsné Vagyócki Helga | 3.a osztály |
Feketéné Tóth Andrea | Sárközy Katalin | 3.é osztály |
Somogyi Ágnes | 4.a osztály | |
Péterné Hollai Enikő Erzsébet | Sárközi Cecília | 4.é osztály |
Tanárok:
Név: | Tantárgy | Osztályfőnökség |
Berényi Irén | angol nyelv | |
Berkesné Garami Katalin | magyar nyelv és irodalom | |
Bors Erzsébet | magyar nyelv és irodalom | |
Dávidné Horváth Enikő | történelem, művészettörténet, vizuális kultúra, életvitel és gyakorlat | 12. osztály |
Feke Mariann | ének-zene, karvezető | 11. osztály |
Galambos Éva | angol nyelv, ének-zene | |
Jakab Judit | digitális kultúra | |
Kiffer Zoltánné | matematika, kémia | |
Kiss Gábor | néptánc | |
Kneifel András | informatika | 5.a osztály |
Kneifel Imre | ének-zene, karvezető | |
Koósné Schubert Éva | fejlesztő pedagógus | |
Kovácsné Vagyócki Helga | technika és tervezés | |
Kőszeginé Balogh Erika | német nyelv, földrajz | 8.a osztály |
Lakosné Szemeti Ágnes | történelem, hon-és népismeret, etika/hit és erkölcstan | 7.a osztály |
Linczerné Büki Gyöngyvér Boróka | matematika | |
Lenya György | fizika | |
Magyaródi Császár Zsanett | testnevelés | |
Molnárné dr. László Andrea | angol nyelv | |
Molnárné Rádl Margit | matematika | 5.é osztály |
Müller Martin | testnevelés | 6.é osztály |
Németh Ágnes Erzsébet | biológia, kémia | |
Nyakas Krisztina | magyar nyelv és irodalom, történelem | |
Nyárs Annamária | ének-zene, karvezető | 7.é osztály |
Nyikusné Tatai Szilvia | magyar nyelv és irodalom | |
Polgár Zoltán Tamásné | ének-zene, karvezető | 8.é osztály |
Pollermanné Fata Ilona | magyar nyelv és irodalom, történelem | 10. osztály |
Dr. Raitsits Tivadar | etika, olasz nyelv | 9. osztály |
Rezsnyák Zoltán | történelem, állampolgári ismeretek | |
Sárközy Katalin | technika és tervezés | |
Samuné Trautmann Helga | angol nyelv, testnevelés | |
Szabóné Csörnyi Rita | matematika, fizika | |
Szaniszló Ágnes | természetismeret, földrajz, vizuális kultúra | |
Tanárki Gábor | technika és tervezés | |
Turi Ágnes | német nyelv, történelem | 6.a osztály |
Vörös Attiláné | fejlesztő pedagógus |
A művészeti iskola tanárai:
Szakály Mónika | népzene, népi hegedű |
Koós Erika | dráma-és színjáték |
Szekeres Ágnes Andrea | dráma-és színjáték |
Dávidné Horváth Enikő | grafika-festészet |
Novák Edith | grafika-festészet |
Szaniszló Ágnes |
grafika-festészet |
Feketéné Tóth Andrea | szolfézs |
Péterné Hollai Enikő Erzsébet | szolfézs |
Iszkaszentgyörgyi telephely:
Gula Miklós Norbert | népi ének, néptánc, folklórismeret |
Kápolnásnyéki telephely:
Czékmánné Ujfalusi Erika Judit | dráma-és színjáték |
Galambos Valéria | dráma-és színjáték |
Kisteleki Győző | furulya |
Mohai Judit | szolfézs |
Tóka Szabolcs | zongora |